Biuro intencji mszalnych

W biurze intencyjnym BMWK można zamawiać Msze Święte ofiarowane w intencji kapłanów, zarówno żyjących jak i zmarłych.

Msza Święta odprawiana jest w najbliższym wolnym terminie, bądź w wyznaczonym przez zamawiającego (jeśli termin jest wolny). Jest to Msza wspólnotowa w kaplicy naszego zakonnego domu .

Najpiękniejszym darem dla kapłanów jest modlitwa, a w w sposób szczególny Msza Święta w ich intencji.

Ofiara na intencję Mszy Świętej jest wsparciem finansowym, darowizną, które kapłan odprawiający Mszę Świętą oraz BMWK na cale apostolskie.
W ten sposób osoba zamawiająca Mszę Świętą funduje stypendium mszalne.  Jest ono dobrowolną ofiarą, która jest źródłem utrzymania dla kapłana celebrującego Eucharystię.

Jak zamówić intencję mszalną?

Wysłać do nas wiadomość e-mail bmwk@betanki.pl podając treść intencji Mszy Świętej oraz dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty na konto.(nie jest ona warunkiem celebrowania Mszy Świętej). Następnie wyślemy Państwu odpowiedź o wolnych terminach w kalendarzu.

Lub zadzwonić na numer 797587175

Jak tylko intencja zostanie przyjęta i data Mszy Świętej wyznaczona wysyłamy wiadomość wraz z informacją o terminie odprawienia Mszy Świętej.

Zamówione Msze Święte z potwierdzonym terminem odprawiane są w naszym Domu Nowicjatu w Kazimierzu Dolnym.

Intencje można rezerwować poprzez email lub telefonicznie:

Adres: Jana Pawła II 11; 20-535 Lublin
tel797 587 175

e-mail: bmwk@betanki.pl

Nr konta: 68124029201111001004256215   Bank Pekao S.A.  (w tytule: Ofiara za Mszę Świętą)