Proszę o modlitwę - kapłan

Kapłanie, jeśli potrzebujesz modlitewnego wsparcia, przeżywasz trudności – to miejsce jest dla Ciebie, abyś zostawił swoją intencję. Zaniesiemy ją do stóp Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. W domu formacyjno-rekolekcyjnym w Kazimierzu Dolnym każdego dnia adorujemy naszego Pana polecając Mu w sposób szczególny Was – kapłanów oraz wszelkie prośby, które spływają do nas w waszych intencjach. Przy podanej przez siebie intencji, podpisz się swoim imieniem.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

lutego
    Godzina: 03:00
    O wypełnienie się woli Bożej - Ks. Marcin
    Godzina: 17:51
    Proszę o modlitwę w intencji ks. Mariana, który popełnił samobójstwo.
    Godzina: 20:33
    O pocieszenie - ks. Tadeusz
    Godzina: 10:01
    Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie ks. Aleksandra, opiekę Matki Bożej, aby jego serce było na wzór Najświętszych Serc Jezusa i Maryi, a posługa była miła Bogu.
    grudnia
    Godzina: 20:27
    Proszę o modlitwę w intencji mojego kolegi ks. Grzegorza, który pogubił się na drodze swego kapłańskiego życia. Dziękuję
    listopada
    Godzina: 22:36
    Szczęść Boże! Ks.Tomasz 8 lat kapłaństwa. Proszę o modlitwę o moje nawrócenie szczególnie teraz, gdy przeżywam moje indywidualne rekolekcje . Dziękuję
    listopada
    Godzina: 09:36
    Proszę o modlitwę za naszą wspólnotę misyjną w Kazachstanie - Księża Marianie
    października
    Godzina: 10:02
    W intencji powołań do służby Bogu w Kościele Łódzkim przeżywającym jubileusz 100-lecia powstania, której współpatronką jest też św. Tereska od Dzieciątka Jezus, oraz współpatronką naszego łódzkiego seminarium, polecam również w modlitwie siebie: ks. Damian Sz.
    września
    Godzina: 13:34
    Proszę o modlitwę za kandydatów do seminarium w Opolu, uczestników czasu propedeutycznego. Ks. Andrzej
    sierpnia
    Godzina: 10:55
    Proszę o modlitwę w mojej intencji. ks. Marcin
    lipca
    Godzina: 11:07
    Proszę o modlitwę o czystość serca i wierność Chrystusowi w codzienności. Ks. Marcin
    lipca
    Godzina: 10:10
    Proszę o zdrowie i wierność w posłudze kapłańskiej i o owocne duszpasterstwo Romów. ks. Stanisław O.
1 - 2
127 0.087592840194702