Intencje modlitewne za kapłanów

Prosimy o przesyłanie swoich intencji za kapłanów oraz o wpisanie imienia osoby proszącej o modlitwę.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

lipca
    Godzina: 08:50
    Bardzo proszę o modlitwę w intencji ks. Edwarda o światło Ducha świętego dla niego i przemianę jego serca.
    czerwca
    Godzina: 18:49
    Gorąca prośba o modlitwę za księdza Piotra o współprace z łaską Bożą i otwarcie się na nią. Prosi rodzina
    czerwca
    Godzina: 08:26
    O modlitwę w intencji księdza Pawła, ks. Bogdana, ks. Teodora, ks. Dominika, Proboszcza Janusza, ks. Tomasza Kancelarczyka o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej.
    Godzina: 16:11
    Proszę o modlitwę za ks. Grzegorza który jest 2 lata kapłanem i chce porzucić kapłaństwo.
    Godzina: 11:54
    O zdrowie, bezpieczeństwo, opiekę Maryi, dobrych ludzi, Boże błogosławieństwo, światło i dary Ducha świętego, siły w posłudze duszpasterskiej bliźnim i potrzebne łaski dla ks. Kazimierza
    Godzina: 11:53
    o potrzebne dary, łaski i światło Ducha Św., ochronę przed złym duchem oraz opiekę Maryi dla o. Augustyna, o.Leszka, o.Dobromiła, o.Wacława, o.Józefa, o.Tadeusza,o.Johna, ks.Arka, ks. Jacka, ks.Marcina, ks. Sławka, ks.Piotra G., ks. Piotra N., ks. Piotra K., ks. Dominika, ks. Pawła, ks. Sylwestra, ks. Marka, ks. Tomasza, ks. Grzegorza, ks.Konrada.
    Godzina: 11:52
    O Boże błogosławieństwo dla kapłanów z archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej.
    Godzina: 11:51
    Proszę o modlitwę w intencji o.Savio o opiekę Matki Bożej, żeby dobry Bóg go błogosławił i strzegł. W swojej dobroci niech rozpromieni nad nim oblicze, obdarzy potrzebną łaską, darami Ducha Świętego i radością.
    Godzina: 16:14
    Proszę w intencji ks. Józefa o wzrost wiary, nadziei i miłości oraz błogosławieństwo Boże i opiekę św Jana Pawła II.
1