6 marca 2021

DZIĘKUJĘ ZA DAR KAPŁAŃSTWA

ks. Paweł R.

"Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał Szymona i brata Szymonowego, Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. I rzekł do nich Jezus: «Pójdźcie za Mną, a sprawię, że się staniecie rybakami ludzi»." Mk 1, 16-17 Kapłaństwo (powołanie) to dar, który się przyjmuje. Dziś tym darem dzieli się z nami ks. Paweł - od lat 12 kapłan Archidiecezji Gnieźnieńskiej, ojciec duchowny w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie. Ks. Paweł docenia i dziękuje za dar modlitwy w intencji kapłanów. Jak mówi - to wielkie wsparcie zwłaszcza w chwilach trudu i przeciwności.

Każdy, kto chciałby duchowo zaadoptować kapłana może to zrobić poprzez formularz: https://www.bmwk.pl/zgloszenie-bmwk​​